PIELĘGNACJA CIAŁA – MASAŻ

Pielegnacja ciala

Terapie Spa, Masaze


Zapraszamy do świata piękna i harmonii aromatycznych rytuałów zabiegowych ORGANIQUE.


NOWOŚĆ!

Przedstawiamy Państwu "naturalny eliksir młodości". Terapia odmładzająca w skład której wchodzą - peeling + okład na ciało.

+ mydełko ORGANIQUE w prezencie

Cena: 160 zł Czas trwania: 75 minutWINOGRONOWA EKSPLOZJA MŁODOŚCI - rytuał który zapewnia odnowę i regenerację oraz zapobiega procesom starzenia.

Efekt: intensywna odnowa i regeneracja, działanie naprawcze i wzmacniające.

Cena: 180 zł Czas trwania: 90 minutWYSPA KAWOWA - rytuał energetyzująco-wyszczuplający.

Doskonale oczyszcza i odświeża skórę, a aromatyczny zapach poprawia samopoczucie, działa orzeźwiająco i pobudzająco.

Cena: 175 zł Czas trwania: 90 minutMLECZNA DROGA – rytuał kojąco-regenerujący na bazie koziego mleka i lychee

Efekt: skóra odzyskuje komfort, nawilżenie i młody wygląd.

Cena: 180 zł Czas trwania: 90 minutŻURAWINOWA SŁODYCZ - rytuał rewitalizująco-odmadzający

Od pierwszych chwil przywraca skórze nawilżenie, młodość i blask.

Efekt: jedwabiście gładka i miękka w dotyku skóra

Cena: 150 zł Czas trwania: 90 minut


Avena Spa prosjonalne Masaże Rzeszów

Masaże, które oferujemy Państwu w salonie Avena Spa w Rzeszowie to zabiegi zbawiennie wpływające na stan ciała, będące jednocześnie jedną z najbardziej przyjemnych metod relaksacyjnych. Przygotowaliśmy dla Państwa szeroką ofertę, w skład której wchodzą: masaże klasyczne, masaże relaksacyjne, masaż lomi lomi, masaż bańką chińską oraz wiele więcej. Poniżej znajdą Państwo krótkie opisy każdej z technik masażu wraz z cenami. Wszystkie zabiegi wykonywane są przez profesjonalnych masażystów, posiadających stosowne umiejętności oraz wieloletnie doświadczenie.


MASAŻ KLASYCZNY

Masaż rozluźniający przynoszący ulgę w stanach napięcia mięśniowego, dolegliwości bólowych, zwiększający przepływ krwi i limfy, przyspieszający przemianę materii

Całościowy

Cena: 130 zł Czas trwania: 60 minut

Cześciowy

Cena: 70 zł Czas trwania: 30 minutMASAŻ RELAKSACYJNY

Masaż bardzo spokojny, wyciszający, zmniejszający napięcie psychiczno – nerwowe. Uspokaja duszę i ciało, przywraca harmonię i równowagę.

Cena: 130 zł Czas trwania: 60 minut

Cześciowy

Cena: 70 zł Czas trwania: 30 minutMASAŻ LOMI LOMI

Jest to tradycyjny masaż hawajski oparty na intensywnym masażu przedramionami. Zabieg jest wyjątkowo harmonijny i relaksujący, dzięki niemu można pozbyć się napięć. Niweluje dolegliwości kręgosłupa, bóle mięśni, a nawet migrnenowe bóle głowy spowodowane długim stresem.

Cena: 160 zł Czas trwania: 1,5 godzinyMASAŻ BAŃKĄ CHIŃSKĄ

Uda i pośladki

Cena: 50 zł Czas trwania: 30 minut

Uda, pośladki i brzuch

Cena: 60 zł Czas trwania: 45 minut

Przy wykupieniu serii masaży dziesiąty zabieg GRATIS!MASAŻ GORĄCYMI KAMIENIAMI BAZALTOWYMI

Grzbiet, kończyny górne oraz kończyny dolne

Cena: 170 zł Czas trwania: 90 minut

Grzbiet oraz kończyny górne

Cena: 150 zł Czas trwania: 60 minutMASAŻ PRAWDZIWĄ CZEKOLADĄ

Cena: 170 zł Czas trwania: 60 minutMASAŻ AROMATYCZNĄ CIEPŁĄ ŚWIECĄ

Cena: 140 zł Czas trwania: 60 minMASAŻ DLA DWOJGA

Relaks i odprężenie z ukochaną osobą podczas rozluźniającego masażu, otulonego blaskiem świec i dźwiękami kojącej muzyki.

Masaż wykonywany jednocześnie przez wykwalifikowanych masażystów.

Cena: 240 zł / za parę Czas trwania: 60 minut

 DRENAŻ LIMFATYCZNY

Układ limfatyczny to niezwykle istotna część układu odpornościowego, który ma na celu zwalczanie zakażeń i chorób. Masażysta, wykorzystując ręczne techniki przepychania chłonki, przyśpiesza jej przepływ, co wpływa pozytywnie na odnowę komórek i zapobiega ich obumarciu. Masaż tego typu zapobiega chorobom wynikającym z obrzęków zastoinowych, chłonnych i zapalnych. Dlatego też, zapraszamy Was do skorzystania z drenażu limfatycznego w naszym salonie mieszczącym się w Rzeszowie przy ul. Podwisłocze 48 (Hotel Prezydencki).

Twarz

Cena: 40 zł Czas trwania: 40 minut

Część lędźwiowa z kończynami dolnymi

Cena: 120 zł Czas trwania: 90 minut

Kończyny górne

Cena: 80 zł Czas trwania: 60 minutMasaże Rzeszów

Czujesz się spięta? Marzysz o chwili dla siebie? Zabiegiem, który wprowadzi Cię w stan błogiego relaksu oraz przywróci wewnętrzną równowagę jest masaż. Rzeszów będący miastem dużych możliwości pomoże Ci zrealizować te pragnienia. W salonie AVENA SPA bliska nam jest myśl filozofii Wschodu podkreślająca siłę wzajemnego związku między ciałem a duchem. Dlatego też wierzymy w niezwykłą moc masażu i postaramy się do tego przekonać również Ciebie!

Sojusznikiem w walce ze zmęczeniem zarówno fizycznym, jak i psychologicznym jest masaż relaksacyjny. Wykonywany przez masażystów z salonu AVENA SPA w Rzeszowie niweluje bolesność mięśni oraz zmniejsza napięcie psychiczno-nerwowe. Szczególną odmianę masażu relaksacyjnego stanowi masaż gorącymi kamieniami bazaltowymi. Jego korzenie sięgają starożytności – już starożytni Rzymianie, aby walczyć z bólem przykładali do problematycznych miejsc gorące kamienie. Za praojczyznę tego zabiegu uważa się jednak Indie, gdzie siła ciepłego dotyku była wykorzystywana w rytuale samooczyszczania. Masaż gorącymi kamieniami opiera się na wywiedzionym z filozofii Wschodu przekonaniu, że przyczyną wszelkich chorób jest zaburzony przepływ energii w ciele. Kamienie układa się zgodnie z czakramami (punktami energetycznymi) i poprzez ich powolne przesuwanie w różnych kierunkach pobudza się właściwe krążenie krwi i limfy. W efekcie mięśnie i skóra są lepiej dotlenione, poprawia się metabolizm oraz pojawia uczucie głębokiego odprężenia. Zachęcamy do zapoznania się z pełną ofertą salonu AVENA SPA w Rzeszowie.

Strefa relaksu & SPA

Szukasz nietypowego prezentu na walentynki bądź rocznicę ślubu? Romantyczny masaż dla dwojga dostarczy Wam niesamowitych doznań oraz zagwarantuje wspomnienia na długie lata. Masaż wykonywany jest jednocześnie przez wykwalifikowanych terapeutów. Atmosferę bliskości intensyfikuje nastrojowa muzyka, płonące świece oraz olejki eteryczne.

Zabiegiem, który nieustannie cieszy się dużą popularnością, jest masaż klasyczny. W salonie AVENA SPA w Rzeszowie umiejętnie łączymy różne techniki ucisku taki jak ugniatanie, głaskanie, oklepywanie, wałkowanie czy wibracja co przynosi ulgę w stanach napięcia mięśniowego i zmniejsza dolegliwości bólowe. Twoim odwiecznym problemem jest cellulit? Od lat walczysz z obrzękami? Po zastosowaniu drenażu limfatycznego problemy te przejdą do przeszłości. Drenaż manualny wykonywany przez naszych doświadczonych specjalistów usprawnia przepływ krwi i limfy w organizmie ułatwiając eliminację toksyn i spalanie komórek tłuszczowych.

Zachęcamy do skorzystania z bogatej oferty masaży w naszym salonie w Rzeszowie. Zafunduj sobie odrobinę przyjemności!