Przedłużanie rzęs w Avena SPA

Ładna i zadbana oprawa oczu to bardzo ważny element wizerunku. Kształt i grubość brwi ma bardzo duży wpływ na wygląd oraz wyraz twarzy. Oprawa oczu to także rzęsy, które nadają charakter spojrzeniu. Marzeniem każdej z nas są długie, ciemne, aksamitne i podkręcone rzęsy, które wydobywają blask z oczu i dodają wyrazistości oraz elegancji. Dlatego w wyposażeniu damskiej kosmetyczki urodowym niezbędnikiem jest tusz do rzęs.

Panie stosują różne metody, aby czarować powłóczystym spojrzeniem. Mogą korzystać z wielu rodzaju maskar o różnych właściwościach – tusz do rzęs może je wydłużyć, pogrubić podkręcić oraz nadać kolor. Innym przydatnym narzędziem jest zalotka, dzięki której rzęsy są spektakularnie podwinięte. Jednak zalotka może uszkodzić włoski, z kolei stosowanie tuszu wiąże się z dodatkowymi minutami, które musimy poświęcić na poranny make-up oraz wieczorny demakijaż.

Co zrobić, aby „otworzyć” oko oraz zachwycać wyrazistym spojrzeniem bez konieczności codziennego podkreślania rzęs? Rozwiązaniem jest ich przedłużenie w salonie kosmetycznym Avena SPA. To idealne rozwiązanie dla kobiet, które lubią podkreślać oczy, ale nie chcą poświęcać czasu na codzienne zabiegi makijażowe i pielęgnacyjne. Rezultaty zabiegu przedłużania rzęs są widoczne od razu i utrzymują się około miesiąca. Piękny, a zarazem bardzo naturalny, nieprzesadzony efekt uzyskamy dzięki przedłużeniu rzęs metodą 1:1.

Przedłużanie rzęs – metoda 1:1

Przedłużanie rzęs to czasochłonny zabieg, który może potrwać nawet 2 godziny, jednak jego rezultaty warte są poświęcenia tego czasu. Polega on na doklejaniu przy pomocy specjalnego kleju sztucznego włoska do każdej naturalnej rzęsy. Dobrym wyborem są sztuczne włoski wykonane z jedwabiu oraz syntetycznego włókna. Metoda oraz zastosowany materiał sprawiają, że przedłużone w ten sposób rzęsy prezentują się uroczo i naturalnie.

Dzięki przedłużeniu rzęs metodą 1:1 na długi czas można zapomnieć o stosowaniu tuszu do rzęs.

Comments are closed.