Mezoterapia mikroigłowa urządzeniem Dr Pen

Nasza cera wymaga właściwej pielęgnacji. Bardzo ważny jest demakijaż, oczyszczanie oraz nawilżenie, a także dieta i styl życia. Niestety, pomimo tych starań, skóra na twarzy nie zawsze wygląda idealnie. Zmęczenie, środowisko, uwarunkowania genetyczne lub mijające lata odbierają jej świeży, młody i piękny wygląd. Na szczęście istnieją skuteczne sposoby na odzyskanie młodości i blasku. Z pomocą przychodzi nowoczesna technologia – rozwiązaniem wielu problemów z cerą jest mezoterapia igłowa z zastosowaniem nowatorskiego urządzenia Dr Pen.

Dr Pen – jakie problemy pomaga rozwiązać?

Mezoterapia mikroigłowa z urządzeniem Dr Pen ma zastosowanie w wielu przypadkach. Jest polecana do pielęgnacji cery, szczególnie wiotkiej i pozbawionej jędrności. Pozwala przywrócić młody wygląd okolicom oczu, w których to partiach często widoczne są skutki przemęczenia. Mezoterapia mikroigłowa sprawdzi się także w przypadku drobnych zmarszczek – pozwala wygładzić skórę na twarzy, szyi oraz dekolcie. Urządzenie Dr Pen jest stosowane także w przypadku skóry ze skłonnością do trądziku i zaskórników. Pomaga także zlikwidować blizny po trądziku lub oparzeniach, a także zmniejszyć rozstępy oraz skutki łysienia. Mezoterapia mikroigłowa z urządzeniem Dr Pen to zabieg o szerokim zastosowaniu, który może być wykonywany na twarzy, szyi, dekolcie i skórze głowy, ale także na innych partiach ciała: brzuchu, pośladkach i udach.

Jak działa Dr Pen?

Zabieg mezoterapii mikroigłowej urządzeniem Dr Pen polega na wykonywaniu mikronakłuć na powierzchni skóry. Aktywne substancje docierają w jej głębokie warstwy dzięki zastosowaniu małych, pulsujących igieł. Sam zabieg jest skuteczny i bezpieczny, a także stosunkowo mało bolesny, w porównaniu do innych form mezoterapii. Zastosowanie urządzenia Dr Pen pozwala na precyzyjne działanie oraz umożliwia całkowitą kontrolę. Zabieg trwa krótko oraz nie wymaga długiej rekonwalescencji.

Mezoterapia mikroigłowa pobudza produkcję elastyny, kolagenu oraz fibroplastów. W efekcie skóra odzyskuje elastyczność. Dla pełnego działania warto wykonać serię trzech zabiegów, choć pierwsze rezultaty są często widoczne już po pierwszej mezoterapii mikroigłowej urządzeniem Dr Pen.

Na zabieg mezoterapii mikroigłowej urządzeniem Dr Pen zapraszamy do naszego salonu urody Avena SPA.

Comments are closed.